Noclegi, restauracja, drogeria - Drawsko Pomorskie

OFERUJEMY MIEJSCA NOCLEGOWE
w centrum Drawska Pomorskiego

Noclegi

Posiadamy szeroki wybór noclegów od pokojów jedno, dwu, trzy osobowych po mieszkania, a nawet dom (oddalony 17 km od Drawska). Posiadamy szeroki wybór noclegów od pokojów jedno, dwu, trzy osobowych po mieszkania, a nawet dom (oddalony 17 km od Drawska).

Wszystkie nasze miejsca noclegowe są nowocześnie umeblowane, posiadają dostęp do mediów, do urządzeń agd i rtv. We wszystkich miejscach oferujemy bezpłatny dostęp do internetu. Dla naszych gości udostępniamy również bezpłatny parking. Oferujemy noclegi długo i krótkoterminowe. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów.

image

Apartamenty Słoneczko

Na terenie kawiarni mamy do dyspozycji dwa apartameny z pełnym wyposażeniem. Apartameny wynajmujemy zarówno na jedną dobę jak i długoterminowo. 

Zobacz więcej

Pokoje Jola

Przy ul. Baszotowej w Drawsku Pomorskim oferujemy naszym gościom miejsca noclegowe w dwóch budynkach. W tej lokalizacji mamy dostępne zarówno apartamenty, mieszkania jak i pokoje gościnne.

Zobacz więcej

Zapewniamy

Szeroką ofertę na miarę Twoich potrzeb

Szeroki wybór noclegów

Szeroki wybór noclegów

Wybierz interesującą Ciebie ofertę. Mamy do dyspozycji pokoje 1-4 osobwe, mieszkania, apartament oraz dom.
Nowoczesne umeblowanie

Nowoczesne umeblowanie

Miejsca noclegowe posiadają dostęp do mediów, do urządzeń agd i rtv. Zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu
Noclegi

Noclegi

Dla naszych gości udostępniamy również bezpłatny parking. Oferujemy noclegi długo i krótkoterminowe. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów.
© 2019 PHU Jolka. All Rights Reserved.